לה קט

לה קט

מותג החתולים האהוב לה קט כולל מגוון עשיר, מפנק ובריא של מזונות לחתולים: ממזון יבש לתזונה יומיומית ועד לשימורים, מעדנים ואפילו חטיפים.

מותג לה קט, מזון החתולים האהוב כולל מגוון עשיר, מפנק ובריא של מזונות לחתולים: ממזון יבש לתזונה יומיומית ועד לשימורים, מעדנים ואפילו חטיפים.

מזון החתולים האהוב לה קט, פרי פיתוח משותף ישראלי-צרפתי-אמריקאי, יוצר בישראל מאז 1974. לאורך כל השנים שקדו מומחי החברה על פיתוח פורמולות וטעמים חדשים, המותאמים במיוחד לחתולים בהרכבם ובמרקמם, קולעים לטעמם ומיטיבים לשמור על בריאותם, בזכות ערכיהם התזונתיים הייחודיים: ללא צבעי מאכל ! תוספת של 25 ויטמינים ומינרלים! תוספת אומגה 3 ואומגה 6, לפרווה בריאה ומבריקה!

המהפך: טעים יותר ! בריא יותר! נוח יותר!
לאחרונה, עם העברת ייצור מוצרי לה קט לאירופה, התאפשר לבצע מהפך ולהכניס את מוצרי לה קט לעידן חדש של טעם ובריאות.
בזכות המעבר לייצור בטכנולוגיות המתקדמות בעולם ומיטב מומחי התזונה האירופיים, עברו כל הפורמולות של לה קט קפיצת מדרגה:
מעתה, בשר הוא הרכיב הראשון בכל מוצר של לה קט!

   

זה אומר שמעכשיו, החתול שלך אוכל אוכל מזין ובריא יותר. ומה שלא פחות חשוב: טעים לו יותר. הרבה יותר! כל המתכונים החדשים של לה קט עברו בדיקות טעימות. מכוני המחקר המובילים חתמו והחתולים ליקקו את השפם.
כל המתכונים החדשים של לה קט אינם כוללים צבעי מאכל והם עשירים בוויטמינים ובמינרלים וברכיב מיוחד המסייע בשמירה על בריאות דרכי השתן של החתול.

גם האריזות עברו שדרוג רציני: מתוך דאגה לנוחות השימוש ולשמירה על הטריות גם אחרי שהאריזה נפתחה, כל אריזות לה קט מצוידות בזיפר לסגירה חוזרת ולשמירת טריות המוצר.
האריזות במשקל 7.2 ק"ג מצוידות בזיפר לשמירה על הטריות וגם בידיות לנוחות מרבית.

גם היום, כמו תמיד, מזון לה קט מיוצר בתנאים קפדניים, העומדים בקריטריונים מחמירים.
כל מוצרי לה קט עומדים בתקן האירופאי למזון בעלי חיים FEDIAF ומשווקים באישור משרד החקלאות – המחלקה לפיקוח על מזון בעלי-חיים.

 

רוצים שהחתול שלכם ילקק את השפם? תנו לו לנסות את המתכון המשופר של 'לה קט'! לקבלת קופון התנסות היכנסו>>

למידע נוסף על הנוסחה המסייעת בשמירה על דרכי השתן לחץ כאן

 

מגוון המעדנים של לה קט:
מגוון מעדני לה קט 85 גרם – מעדני גורמה טעימים במיוחד במרקמים וטעמים מגוונים, עשויים מבשר אמיתי ללא תוספת של פחמימות, דגנים סוכר, מלח או צבעי מאכל. המעדנים משמשים פינוק בריא לחתולים בכל שלבי החיים ומגיעים ב 11 טעמים: מעדן עוף גורמה, פטה כבד עוף, נתחי טונה ברוטב, מעדן דגי אוקיינוס, דגי אוקיינוס וטונה, דליקטס מעדן נתחוני עוף, דליקטס מעדן נתחוני טונה, מעדן סורימי, פטה בקר וכבד, פטה כבש ובשר צייד, פטה טונה ודגיגים לבנים.
מגוון מעדני מוס ב 155 גרם – המעדנים בעלי מרקם רך ומפנק , אינם מכילים דגנים או צבעי מאכל.
מעדני המוס מגיעים ב 4 טעמים:  מוס עוף, מוס סלמון, מוס כבד, מוס טונה.
מעדני לה קט במרקם פטה 100 גרם – מעדנים טעימים במרקם פטה המגיעים באריזה ידידותית לסביבה המאפשרת גם אכילה של המעדן ישירות מהקופסא. המעדנים אינם מכילים דגנים סוכר או מלח או צבעי מאכל.
מעדני לה קט במרקם פטה מגיעים ב 4 טעמים:  פטה בקר, פטה עוף וכבד, פטה סלמון, פטה עוף והודו לחתלתולים ניתן להשיג גם באריזת רביעייה
מעדני לה קט 400 גרם – מעדני לה קט 400 גרם משווקים בישראל למעלה מ15 שנה וידועים בטעימות הגבוהה שלהם. המעדנים מגיעים בצ'אנקים( נתחונים) או פטה ובמגוון גדול של טעמים. המעדנים אינם מכילים סוכר מלח או צבעי מאכל.
מגיעים ב 5 טעמים בודדים:  עוף, דגים, סלמון, כבד, הודו.
ניתן להשיג גם באריזות חיסכון מולטיפק של 3 יחידות: מוליטפק פטה או מולטיפק נתחונים.

 
חטיפי לה קט:
חטיפי לה קט מיוצרים מרכיבים טבעיים בלבד המעשירים את החטיף בחלבון איכותי, ויטמינים ומינרלים. חטיפי לה קט מצוינים כחטיף בריא, כפרס או כאמצעי אילוף עבור חתולך!
מגיעים במגוון טעמים: כבד עם אפונה וגזר, כבד עם בטטה וברוקולי וכבד עם תפוח ודלעת.

 

חפשו את מוצרי לה קט – בחנויות המחמד וברשתות השיווק המובילות
למידע נוסף: 1-800-60-20-30